IMG_20190517_120421_018__01.jpg

Оксана Коляда

Засновник. Адвокат. Керуючий партнер.

Закінчила Харківську національну юридичну академію ім.Ярослава Мудрого в 2006 році.

Але Оксана займається юриспруденцією ще із студенських часів - з 17 років, оскільки захист друзів, знайомих та випадкових людей - це її хоббі з дитинства.

Кредо Оксани - не нашкодь. Це означає, що перед тим як "вв'язатись у драку" Оксана обов'язково попередbть клієнта про можливий негативний результат. Адже, хоч клієнт завжди прав, він може бути не правим. 

Виважений, коректний, інтелегентний адвокат, який володіє великим досвідом у сфері запуску, супроводу та захисту бізнесу. 

Паралельно із бізнес-практикою Оксана займається сімейними справами, в яких намагається в першу чергу захистити інтереси дітей, а вже потім - батьків. 

Якщо Вам необхідно розібратись у корпоративній структурі Вашого бізнесу, оптимізувати бізнес-процеси, при цьому не порушуючи чинне податкове та трудове законодавство, Вам важко буде знайти більш досвідченого адвоката, аніж Оксана Коляда.

Оксана також має досвід у врегулюванні питань інтелектуальної власності.  

https://www.facebook.com/RoksanaKoliada/.

Телефон 0979240087,

oksana.koliada@advocates.dp.ua

 

Photo-1-copy-color.jpg

Катерина Акопджанова 

Засновник. Адвокат. Керуючий партнер.

Закінчила Дніпропетровський національний університет.

Адвокат по кримінальним справам, сімейний адвокат, корпоративний юрист.

Катерина має великий досвід врегулювання проблемних питань по виконанню судових рішень органами виконавчої служби. 

Одним з напрямків діяльності є реєстрація прав власності на  об'єкти нерухомості, супровід угод з придбання нерухомого майна.

тел. 067 631 9792

3_edited_edited_edited.jpg

Гайк Акопджанов

Адвокат. Партнер.

Мабуть, немає кращого адвоката з кримінальних справ, аніж Гайк. Цей адвокат націлений на найкраший для клієнта результат і якщо він взявся за Вашу справу, він Вас в жодному разі не полишить на призволяще. 

Гайк має великий досвід роботи у сфері нерухомості, земельних питаннях, торгового бізнесу. 

+38(067)634-18-14

 

Photo-5-copy-color.jpg

Олена Король

Адвокат. Партнер.

Закінчила Національний гірничий університет. Ведучий юрист економічної безпеки підприємств,  Якщо Олена захищає Вас під час обшуку, Ви можете бути впевнені, що правоохоронні органи дозволять собі лише мінімальні порушення Ваших прав. І у цьому разі такі порушення не будуть залишені поза увагою Вашого адвоката Олени.

Олена спеціаліст у сфері господарського і корпоративного права. Має широкий досвід у сфері розробки та введення в діловий оборот суб'єкта господарювання договорів різних видів.

В судовому порядку Олена стягне з Вашого боржника всю суму боргу та штрафні санкції, оскільки борг платежем красен.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100033319372648

korol@advocates.dp.ua

+38(066)169-40-88

Photo-2-copy-color.jpg

Тетяна Широкова

Адвокат. Партнер.
Татяна дуже яскравий юрист, який вміє блискавично та непомітно допомогти клієнту обрати єдиний вірний шлях вирішення його проблем у сфері  адміністративного права.

Тетяна має великий досвід роботи у сфері договірного права. Так, саме Тетяна складає такі договори, які не можна розірвати в судовому порядку. 

Тетяна супроводжує справи по антимонопольному законодавству. Якщо Ваш конкурент веде себе недобросовісно відносно Вас та Вашої продукції, Тетяна із задоволенням допоможе Вам подолати такого правопорушника.

 

+380678001696

3_edited_edited_edited.jpg

Олексій Папірний

Адвокат. Партнер.

Олексій - це адвокат, який має не тільки практичні, але і глибокі теоретичні знання у сфері права, оскільки він є викладачем. 

В адвокатурі Олексій є авторитетним адвокатом, оскільки, мабуть, немає юридичних проблем, які б він не зміг врегулювати.

Досвідчений адвокат завжди стоїть на захисті Ваших інтересів.

 

Ми не можемо не відмітити, що Олексій є дуже різносторонньою людиною. Наприклад, одним з його хоббі, від якого він отримує захопливі враження, є яхтинг. 

 

 apapirnyy@gmail.com

+38(067)325-11-11

Кайданник Лена .png

Кайданник Олена

Адвокат. Партнер.

Закінчила Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара. Олена дуже цілеспрямована особистість.  Основними профілем діяльності Олени є супровід діяльності бізнесу, також слід наголосити, що Олена має великий досвід у рекламному та фармацевтичному праві,  а до пристрасті Олени беззаперечно можна віднести вейкбординг.