Бізнес-практика

 

MEMORANDUM надає правничу допомогу у всіх питаннях, що стосуються бізнесу. Від А до Я. 

 

Великий досвід роботи у сфері господарського, цивільного, податкового, митного, корпоративного права, оформлення дозвільної документації, участь та нівеліювання наслідков перевірок контролюючих органів. 

Кримінальне право

 

Захист інтересів на всіх стадіях кримінального провадження на високому професійному рівні. Ми розрізняємо представництво інтересів та захист.  

Спілкування з працівниками правоохоронних орнанів та із слідчими суддями має свою специфіку, тому присутність адвоката на всіх стадіях кримінального провадження збільшує шанси на правильний для клієнта  результат справи. 

Судова практика

Адвокатське об'єднання "МЕМОРАНДУМ" має великий досвід представництва інтересів у судах всіх інстанцій цивільної, господарської та аміністративної юрисдикції. 

 

Пріоритетом нашої роботи є надання такої правової допомоги, абі всф питання були вирішені  в досудовому порядку. Але і в судах ми надійні Ваші представники. 

Сімейні адвокати

Ми рятуємо сім'ї!

Ми допомогаємо укладати шлюбні контракти.

Надаємо допомогу під час розлучення і стягнення аліментів. Іноді вчасне розлучення є запорукою дружніх стосунків колишнього подружжя. 

У кожному конкретному випадку застосвуюється виключний индивідуальний підхід, при цьому обов'язково адвокати враховуючть інтереси дітей.

Корпоративне право

Створення, реорганізація, ліквідація, банкрутство суб'єктів господарювання - все це ми здійснювали чимало разів.

 

Ми допоможемо здійснити такі цікаві процедури і в Вашому бізнесі, із задоволенням пояснимо чому це вигідно для Вас.

Довірча практика

В іноземній мові є адвокат і є повірений. В Україні ці поняття охоплює саме адвокат.

Ми надаємо послуги під час вчинення різноманітних правочинів, в тому числі беремо участь під час ділових переговорів про умови правочинів.

Оскільки клієнту для досягнення найкращого результата необхідно довіритись адвокату, мы суворо дотримуємось вимог закону  і моралі.

Також надаємо додаткові послуги по зберіганню документів  кліента у адвокатському об'єднанні.